Joao Fonseca vs Arthur Rinderknech – Analiză și ponturi
📊 Semnale de piață
Joao Fonseca
Arthur Rinderknech
Probabilitate implicită (marjă: 5.5%)
🎯
Piață:
favorit puternic
Favorit: Joao Fonseca
💡 Context meci
🏟️
Avantaj Joao Fonseca pe hard (65% victorie)
🎯
Diferență clară — Joao Fonseca pornește net favorit
📊 Statistici Joao Fonseca
📊 Statistici Arthur Rinderknech
📊 Avantaj pe serviciu și retur
Avantaj statistic ușor: Fonseca
💡 Diferența de hold și break explică dezechilibrul de valoare.
Istoric direct
Acesta este primul meci direct între cei doi jucători — nu există confruntări anterioare în baza de date.
Statistici tenis
Joao Fonseca
Hold: 82.0%
Break: 25.0%
Win: 65.0%
Arthur Rinderknech
Win: 50.0%
Formă recentă
Ultimele meciuri disputate în circuit (rezultate verificate; nu include parcursul din turneul curent).
Joao Fonseca
Î
3-6, 3-6, 3-6
V
1-6 5-7 4-6
V
6-7 4-6 3-6
Î
2-6 2-6
Î
4-6, 3-6, 6-7
Arthur Rinderknech
V
7-6, 6-2, 6-3
V
Î
7-6(6) 3-6 2-6
Î
2-6 4-6
V
3-6 6-3 6-4
⚠️ Analiza are caracter informativ și nu garantează rezultatul. Pariurile sportive implică riscuri financiare. Joc responsabil — 18+.
← Înapoi la Ponturi Azi
📈 Istoric Arthur Rinderknech vs Joao Fonseca